Przedłużenie licencji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Przedłużenie licencji

Post autor: Rafał Poleszak » 2015-11-11 14:04

Nawiązując mojego pytania o obserwatora na turnieju Niepodległości, pytałem bo do przedłużenia licencji uznawane są zawody z obserwatorem.

Wiem że na koniec listopada i początek grudnia u nas są 4 turnieje z ob. podejrzewam, że własnie dla przedłużających.

problem pojawia się jeśli ktoś nie będzie miał wymaganych startów na koniec roku. Zgodnie z tym co przeczytałem, wtedy robi się "egzamin uzupełniający" który kosztuje odpowiednio 400, 200 i 200zł za każda konkurencję.

Być może będzie więcej takich osób jak ja które nie będą na wszystkich 4 turniejach (ja akurat mam wyjazd 28-29 listopad.)

i teraz nie wiem co robić.

1. Szukać innych turniejów w okolicy i dalej?

2. Jeśli nie zrobię wymaganej liczby to czy nasz klub będzie organizował egzamin (z tego co wyczytałem, egzamin na przedłużenie licencji jest w ramach macierzystego klubu)

3. Czy opłata będzie jak wyżej czy niższa?

czyli ogólnie jak rozwiązać problem PCZ bo na to trzeba mieć 4 turnieje jako konkurencja wiodąca (na kcz i strzelbę wystartuję 5-6 grudnia)

Być może jest tutaj więcej takich Świeżaków jak ja więc prosiłbym o jakąś kompleksową ale zwięzłą informację, przedłużenie licencji krok po kroku, i co w wypadku braku wymaganej liczby turniejów

Aaa i w moim przypadku ( i chyba nie tylko) sprawa komplikuje się z powodu braku własnej broni, bo z własną łatwiej jest gdzieś podjechać, bez jest się uzależnionym. Choć mam nadzieję że problem do końca listopada będzie zażegnany.
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3809
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: tommi » 2015-11-11 20:38

odpowiadam, komicja egzaminacyjna jest i działa
opłaty takie jak określa pzss
turniej puchar jesieni faktycznie organizowany pod tym kątem, choć nie tylko, wszak to rywalizacja jak każda inna

nie ma pojęcia dlaczego poruszasz pcz i kcz, skoro zdałeś egzamin na patent top wiesz, żę łasnie patent i licencję masz na karabin, pistolet i strzelbę
co do strzelby to nie ma innej mozliwości jak wystrzelać starty, jednak karabin i pistolet może być w dowolnej konfiguracji, czyli centralny zapłon, boczny zapłon a nawet pneumatyczny pistolet i karabin start się liczy

zawodów do końca roku jest duzo i nie tylko u nas, okolica oferuje ogrom możliwości
pozdrawiam Tommi

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: Rafał Poleszak » 2015-11-12 00:21

no to mnie pocieszyłeś, i dowiedziałem się czegoś nowego bo nie wiedziałem że do karabinu i pistoletu nie ma znaczenia kaliber. Jakby ktoś wyszukał coś w okolicy lub choć na śląsku z obserwatorem na weekend 21/22 listopad to będę wdzięczny za cynk.
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
KrzysztofK
Posty: 180
Rejestracja: 2015-09-09 15:26
Lokalizacja: Rybnik

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: KrzysztofK » 2015-11-12 12:33

Wchodzisz tutaj:
http://www.szss.pl/?q=calendar

i kliknij - Pobierz kalendarz w formacie PDF

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3809
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: tommi » 2015-11-27 07:29

Koledzy, wczoraj wydawałem licencję naszemu koledze, decyzja wydana 16 listopada a licencja na rok 2015, ten kolega będzie dzisiaj z Olefirem wyjśniał co i jak, gdyz z wytycznych wynika że licencja wydana po 1 listopada winna być wydana na rok kolejny.
Jak wyjasnimy sprawę to podeslę tutaj informację.
pozdrawiam Tommi

Mirox
Posty: 32
Rejestracja: 2015-04-05 21:25

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: Mirox » 2015-11-27 22:32

Do Rafała. Kolego 13 grudnia w Jejkowicach będzie zaległy 3gun. Organizator Bractwo Kurkowe Rybnik. Zawsze mają obserwatora to myślę, że teraz też będzie. Za jednym startem masz 3 rodzaje broni zaliczone.
Pozdrawiam Mirosław

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: Rafał Poleszak » 2015-11-28 03:15

Dzięki za info Mirox
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
tommi
Posty: 3809
Rejestracja: 2014-10-01 11:48
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: tommi » 2015-11-29 21:40

Warszawa się pomyliła i przesle jeszcze raz licencję wydana po 1 listopada tym razem będzie prawidłowo na 2016 rok.
pozdrawiam Tommi

Ezechiel
Posty: 19
Rejestracja: 2015-06-25 09:16

Re: Przedłużenie licencji

Post autor: Ezechiel » 2015-11-29 23:22

Zgadza się, rozmawiałem z PZSS i powiedzieli, że w poniedziałęk wyślą poprawkę.

ODPOWIEDZ