Grupa MKS LOK RYBNIK na FB

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Grupa MKS LOK RYBNIK na FB

Post autor: Rafał Poleszak » 2015-06-17 07:36

postanowiłem założyć grupę na FB, w celu przeprowadzania dyskusji i wrzucania ciekawostek. Osoby chętne do dołączenia zapraszam. Grupa jest zamknięta, nie znam członków klubu wiec przy przyłączeniu będę pytał o nick z forum, a akywni czlonkowie z forum potem dodadzą pozostałych znajomych klubowiczów

LINK

https://www.facebook.com/groups/423524017849916/
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

Awatar użytkownika
skoki
Posty: 148
Rejestracja: 2014-10-06 21:12

Re: Grupa MKS LOK RYBNIK na FB

Post autor: skoki » 2015-06-17 10:47

Tylko po co nam grupa na FB, mamy profil klubowy na FB, mamy oficjalne forum na stronie LOK-u, z którego mało kto korzysta. Trzeba się skupić moim zdaniem na tym aby aktywizować członków do pisania i brania udziału w życiu klubu na forum klubowym, a potem dopiero chwalić się przed światem grupą na FB.

Awatar użytkownika
Rafał Poleszak
Posty: 247
Rejestracja: 2015-06-17 07:18
Kontakt:

Re: Grupa MKS LOK RYBNIK na FB

Post autor: Rafał Poleszak » 2015-06-17 12:51

Mam swoją stronę klubową, mam forum ale tak na prawdę życie wirtualne dziś toczy się na FB, ponieważ komunikacja tam jest łatwiejsza, oczywiście forum jest ważne bo porządkuje tematy ale na pogaduchy i luźna spontaniczną wymianę zdań myślę że FB jest lepsze. Moje klubowe forum umarło, funkcję przejęła grupa. Jeśli chodzi o fanpage to przydałyby się częstsze aktualizacje (turnieje, rezultaty itp). Ja chętnie pomogę przy fanpage
Meblarz www.Edus-Meble.pl
Instruktor TKD www.tkd.rybnik.pl
Nauczyciel j. angielskiego

ODPOWIEDZ